KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848610
*
nr 1284 8610
Örjan Sandenor
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, "Ölands stenar". Signerad. Olja på duk, 25x30 cm
Örjan Sandenor, svensk bildkonstnär född 1946 i Sandviken.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 oktober 2019
kl 20:10:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/10 21:55:49
1
200 kr
28/10 14:31:14
2
150 kr
28/10 14:31:14
1
200 kr (Budbetjänt)
28/10 20:05:06
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Örjan Sandenor
Örjan Sandenor, svensk bildkonstnär född 1946 i Sandviken.
Läs mer om Örjan Sandenor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige örjan sandenor
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37
*
Örjan Sandenor
Örjan Sandenor, svensk bildkonstnär född 1946 i Sandviken.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Örjan Sandenor
nr 1284 8610
Örjan Sandenor
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, "Ölands stenar". Signerad. Olja på duk, 25x30 cm
Örjan Sandenor, svensk bildkonstnär född 1946 i Sandviken.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 oktober 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/10 21:55:49 | 1 | 200 kr |
28/10 14:31:14 | 2 | 150 kr |
28/10 14:31:14 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
28/10 20:05:06 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Örjan Sandenor
Örjan Sandenor, svensk bildkonstnär född 1946 i Sandviken.Läs mer om Örjan Sandenor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige örjan sandenor
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37